Tel: +90 322 459 3174 Fax: +90 322 459 3170 | Mail: info@ozlenkaya.com.tr

Özlen KAYA Danışmanlık

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Özlen Kaya Danışmanlık, 2012'den günümüze Adana'da ve Ankara'da alanında uzmanlaşmış personelleriyle, Kalkınma Ajansları, AB Projeleri, IPARD, Kırsal Kalkınma Projeleri ile diğer tüm kurum ve kuruluşların hibe - destek çağrılarını takip eder, projelere başvuru ve yönetim sürecinde işleri ve teknik destek danışmanlığı hizmeti sunar.

İhtiyaca Yönelik Hibe Programlarının Takibi
Hibe Programına Başvuru (Proje Yazımı) Sürecinde Teknik Yardım Hizmeti
Proje Başvuru Dosyasının Hazırlanması
Hibe Kazanıldıktan sonra Proje Yönetim Süreci Danışmanlık Hizmeti (Raporlama, Görünürlük, Mali Yönetim, İzleme & Değerlendirme)
Tüm süreçlerde kurum veya kuruluşun kapasitesini artırmaya yönelik, kuruma özel eğitim hizmeti

Şirket Profili:

Özlen Kaya Danışmanlık, yatırımcılara ve yatırım yapmayı hedefleyen potansiyel girişimcilere kurumsal güç oluşturmak amacıyla yurtiçi ve yurtdışı bağlantılı kurum ve kuruluşların sunduğu teşvik, hibe ve desteklerden tam kapasite yararlandıracak şekilde projelendirme ve belgelendirme hizmetleri sunar. 2012 yılında kurulan ve yüksek eğitim görmüş profesyonel ekibiyle Özlen Kaya Danışmanlık mevcut yatırımcılarına ve yatırım yapmayı düşünen potansiyel müşterilere yönelik sunduğu projelendirme ve belgelendirme hizmetleriyle kendisini geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir. Prensipli ve sürekli öğrenmeye açık iş ahlakı sayesinde bölgede ve yurt genelinde birçok projeye imza atmış ve atmaya da devam etmektedir.

İş Ahlakı ve Çalışma Prensipleri:

Özlen Kaya Danışmanlık, yatırım yapmayı düşünen tüm girişimcilerine gerçek ihtiyaçlarını tespit edene kadar ücretsiz hizmet verir. Müşteri adına düşünür, gelen bütün soruları cevaplar, önerileri yöneltir ve yatırımcının en yüksek faydaya ulaşması için yönlendirme yapar. Şirket danışmanları, yatırımcıların projesini kendi işi gibi görür, yatırımcı adına üstlenir ve tamamlar. Özlen Kaya Danışmanlık, projelerle ilgili olarak, projenin tüm safhalarında yatırımcı ile irtibat halinde kalarak yazılı ve sözlü bilgilendirme ve haberdar etme sorumluluğu alır.

İş Değerleri:

Özlen Kaya Danışmanlık, yatırımcılara en etkin yolu göstermek amacı ile doğru bilgi ve doğru kararlar verebilmek için sürekli araştırır ve güncel eğitimler alır. Alanında uzman danışmanları sayesinde müşterilerine kaliteli hizmet sunar. Onaylanan sayısız projesi, hizmet vermeye başladığı günden beri sürekli artan müşteri portföyü, alanında sayılı ve aranan bir firma olmasını sağlamıştır.

Misyon:

Global pazarda yerini almak isteyen yatırımcılara özgün ve doğru projeler üretmeyi benimsemektedir.

Vizyon:

Teşvik, hibe ve destek projeleri konusunda eğitimimizi ve kalitemizi, tecrübemiz ile birleştirerek yurtiçi ve yurtdışında yatırımcılarımıza yol gösteren, alanına lider bir firma olmaktır.

Sayfa Başına Git